Головна
Каталог
image/svg+xml 0
Корзина
image/svg+xml 0
Обране
Більше
Портативна радіостанція Motorola DP4400 UHF
Портативна радіостанція Motorola DP4401 VHF 136-174 MHz
Портативна радіостанція Motorola DP4600e, VHF, 136-174
Портативна радіостанція Motorola DP4801e UHF 403-527 MHz
Рація портативна цифрова Motorola R7A VHF
Рація цифрова Motorola DP4400e VHF
Рація цифрова Motorola DP4800e VHF 136-174 МГц 5 Вт
Ретранслятор Motorola MOTOTRBO SLR 5500 VHF 146-174 МГц 50 Вт 64 канала
Автомобільна радіостанція Motorola DM4601e VHF 136-174 МГц

Радіостанції та рації

Радіозв'язок став невіддільною частиною нашого повсякденного життя, і одним із його важливих компонентів є радіостанції та рації. Вони бувають стаціонарні та портативні, автомобільні, військові, цифрові, АМ та FM, професійні та аматорські, тактичні та інші.

Переваги професійних автомобільних радіостанцій

Надзвичайно важливим аксесуаром багатьох автомобілістів, в першу чергу далекобійників та водіїв фур, є автомобільні професійні радіостанції. Прилади дають можливість мати безперебійний зв’язок з колегами та автобазою, перебуваючи за кермом авто.

Основні переваги таких пристроїв:

  • наявність посиленої антени та більша потужність;
  • функція ANC (шумозаглушення);
  • режим голосового управління під час руху;
  • висока надійність.

Найбільш популярні серед автомобілістів радіостанції Motorola.

Чому варто купити рації в Eagle

Сьогодні в Україні купити радіостанції вигідніше за все в інтернет-магазині Eagle. Тут завжди в наявності найсучасніші моделі радіостанцій Моторола, ціна яких залежить від потужності та функціоналу.

Наш магазин виконує швидке доставлення замовлення за допомогою поштового оператора «Нова пошта». Можливе безоплатне доставлення при передплаті 200 грн. Також є можливість вибрати вигідний спосіб оплати, повернути придбаний пристрій при необхідності, а також отримати знижку чи бонус, взявши участь в різноманітних акціях.

Рації Запитання та відповіді

Рація - це портативний пристрій двостороннього зв'язку, який використовується для спілкування з іншими людьми, які мають рації на тій же частоті.

Існує кілька типів рацій, але найпоширеніші: Професійні рації: Ці рації використовуються в комерційних та промислових сферах, наприклад, у службах екстреної допомоги, на будівництві та в охороні. Ліцензовані рації: Ці рації потребують ліцензії для викори

Функції рації можуть варіюватися залежно від моделі, але деякі з найпоширеніших функцій включають: PTT (Push-to-Talk): Ця кнопка використовується для активації передачі. VOX (Voice-Activated Transmission): Ця функція дозволяє активувати передачу голосом.

Портативність: Рації можна використовувати в будь-якому місці, де б ви не знаходилися. Надійність: Рації можуть працювати навіть Ефективність: Рації дозволяють спілкуватися з Безпека: Рації можуть використовуватися

При виборі рації важливо врахувати такі фактори: Для чого ви будете використовувати рацію? Який діапазон вам потрібен? Які функції вам потрібні? Ціна: