Головна
Каталог
image/svg+xml 0
Корзина
image/svg+xml 0
Обране
Більше

AUTEL EVO MAX 4T VS DJI MAVIC 3T VS DJI M30T: ЯКИЙ ДРОН ОБРАТИ?

Розкритий минулого року на CES, Autel Robotics EVO Max 4T став довгоочікуваним оновленням у лінійці Autel Enterprise та конкурентоспроможною альтернативою продукції гіганта індустрії, DJI. Autel впровадила низку покращень порівняно з попередніми моделями EVO, а також представила кілька унікальних функцій серії Max.

Як обрати дрони для своїх робочих та бойових задач

Але чи достатньо цього, щоб обрати його замість DJI M30T або DJI Mavic 3T? Давайте порівняємо.

Пропонуємо вам швидке порівняння за 5 ключовими характеристиками:

 

Порівняння дронів Autel EVO Max 4T, DJI Mavic 3T та DJI M30T

Характеристика Autel EVO Max 4T DJI Mavic 3T DJI M30T
Камери та датчики
 • Ширококутова камера (FOV: 85°)
 • Камера з 10x оптичним зумом, 160x гібридним зумом
 • Теплова камера 640p
 • Лазерний далекомір (5м - 1.2км)
 • Ширококутова камера (FOV: 84°)
 • Камера з 8x оптичним зумом, 56x гібридним зумом
 • Теплова камера 640p
 • Лазерний далекомір (3м - 2км)
 • Ширококутова камера (FOV: 84°)
 • Камера з 16x оптичним зумом, 200x гібридним зумом
 • Теплова камера 640p
Дальність польоту 12.4 миль / 20 км 9.3 миль / 15 км 9.3 миль / 15 км
Час польоту 42 хвилини 45 хвилин 41 хвилина
Опір вітру 43,2 км/год 43,2 км/год 54 км/год
Захист від води IP43 Немає IP55

 

Контролери

Важливою частиною функціонування дрону є контролер, тому обов’язково враховуємо його у нашому порівнянні. Ось які контролери постачаються з кожним з апаратів.

 

Порівняння пультів дистанційного керування дронів

Характеристика Autel Smart Controller V3 (EVO Max 4T) DJI RC Pro Enterprise (Mavic 3T) DJI RC Plus (M30T)
Екран 7.9 дюймів 2k, 60 fps, яскравість 2000 ніт 5.5 дюймів 1080p, 60 fps, яскравість 1000 ніт 7 дюймів 1080p, яскравість 1200 ніт
Інтерфейсні опції HDMI, USB C, USB A, micro SD Mini-HDMI, USB-C, micro SD HDMI, USB-C (живлення та дані), USB-A (дані), micro SD
Час роботи батареї 4.5 години при 50% яскравості, 2.5 години при 100% 3 години 3.3 години (6 годин з зовнішньою батареєю)
Об'єм сховища 128 ГБ внутрішньої пам'яті 32 ГБ внутрішньої пам'яті 64 ГБ внутрішньої пам'яті
Захист від води IP43 Немає IP54

 

Аксесуари

Усі три дрони сумісні зі специфічними аксесуарами, які можна налаштувати для різних місій. Подивимося список найважливіших доступних корисних додатків для кожної платформи:

EVO Max

 • Модуль RTK Autel
 • Комплект скиду Autel
 • Гучномовець/прожектор Autel 

Mavic 3T

 • Гучномовець DJI
 • Модуль RTK DJI
 • Прожектор CZI GL10
 • Система двостороннього зв'язку CZI MP10

M30T

 • Гучномовець/прожектор CZI LP12
 • Система газоаналізу Soarability Sniffer4D Mini 2

 

Інші аспекти

Хоча всі три дрони мають схожі можливості, у них є унікальні особливості та специфічні обмеження, які варто враховувати.

Autel EVO Max 4T 

Autel EVO Max 4T — це найкраще співвідношення ціни та якості серед трьох моделей

Однією з найбільш унікальних функцій EVO Max 4T є можливість швидкої заміни батареї. На відміну від M30T, який використовує дві індивідуальні батареї, Autel використовує невелику внутрішню батарею, яка підтримує роботу дрона під час заміни основної батареї. Це рішення має додаткові переваги, зокрема, знижені експлуатаційні витрати порівняно з системою з двома батареями.

Autel також включив інструмент під назвою “AI Recognition”, який може зменшити когнітивне навантаження на пілотів. Коли він увімкнений, він автоматично виділяє людей та транспортні засоби, що з'являються на RGB та теплових камерах дрона. Ця функція корисна для ідентифікації джерела теплового підпису під час місії з пошуку та порятунку.

Ще однією значною перевагою EVO Max 4T є функція, яку Autel називає “A-Mesh”. A-Mesh є власною системою мережевих підключень, яка дозволяє пілоту керувати до 5 дронами одночасно за допомогою одного контролера. Ця можливість обіцяє революціонізувати операції з дронами, зменшуючи кількість операторів, необхідних для надання підтримки під час таких інцидентів, як пожежі.

Нарешті, варто врахувати загальну екосистему. Autel розвиває серію апаратних та програмних продуктів для підтримки операцій на підприємстві. Однак, оскільки багато з них ще не випущено, важко сказати щось конкретне про них. На момент написання статті EVO Max 4T підтримується стороннім програмним забезпеченням, таким як DroneSense, але поки  що не ATAK

DJI Mavic 3T 

З точки зору вартості, Mavic 3T є явним переможцем. За його ціну ви отримаєте льотну продуктивність, високоякісний сенсор і сумісність з корисним програмним забезпеченням

Хоча Mavic 3T не має яскраво виражених унікальних функцій, він пропонує надійну продуктивність за свою ціну. Крім того, його компактний розмір та сумісність з Flight Hub 2 та DroneSense роблять його чудовим дроном для патрульних підрозділів.

DJI Matrice 30T 

Як найпотужніше рішення в списку, M30T пропонує багато функцій, підходящих для громадської безпеки.

Як найпотужніше рішення в списку, M30T пропонує багато функцій, підходящих для громадської безпеки. Одна з них - спеціальна камера FPV, яка допомагає пілоту зрозуміти орієнтацію дрона без використання основної камери на гімбла. Пілоти можуть зосередити основну камеру на цілі, використовуючи камеру FPV для навігації поблизу структур або ліній електропередач.

З вбудованими модулями RTK, M30T готовий до роботи з базовою станцією одразу після розпакування. Іншими словами, користувачам не потрібно купувати додатковий модуль RTK, як це потрібно з іншими дронами.

Подібно до EVO Max 4T, M30T має можливість швидкої заміни батарей, проте це відбувається шляхом заміни двох батарей TB30 по одній за раз. Швидка заміна батарей запобігає перезапуску дрона з кожною зміною батареї, що економить цінні хвилини під час високоризикових інцидентів.

M30T також сумісний з Flight Hub 2 та DroneSense.

Висновок

Усі три дрони є дуже потужними пристроями для громадської безпеки. Вони мають чудові можливості зйомки для свого класу ваги. Усі вони мають необхідні функції, такі як уникнення перешкод, потужні контрольні зв'язки та тривалий час польоту. Тож, як вибрати один?

З точки зору вартості, Mavic 3T є явним переможцем. За його ціну ви отримаєте льотну продуктивність, високоякісний сенсор і сумісність з корисним програмним забезпеченням. 

M30T є найпотужнішим рішенням — рейтинг IP55 означає, що ним можна літати в більшості погодних умов. Він має найкращий оптичний зум і найбільшу вантажопідйомність з трьох. Сумісність з RC Plus є великим бонусом, враховуючи, що це один з найпопулярніших контролерів для бізнесу. Проте всі ці функції роблять M30T найдорожчим варіантом.

Це залишає EVO Max 4T десь посередині. Він має ті самі можливості корисного навантаження (ширококутова камера, зум, теплова камера, лазерний далекомір), що й M30T, але в форм-факторі, що більше нагадує Mavic. 

Якщо вибір стоїть між EVO та M30T, тоді слід розглянути екосистему, яку ви купуєте. Чи важливі аксесуари? Чи буде ваша команда використовувати програмне забезпечення для управління флотом або пряму трансляцію? Якщо так, то на даний момент фаворитом буде M30T.

Зверніть увагу, що оскільки EVO Max 4T є новішою платформою, з доступом до стороннього програмного забезпечення та корисного навантаження, такого як, наприклад, DroneSense.

Однак, якщо екосистема не має значення, а бюджет обмежений, то зверніть увагу на EVO Max 4T. Він пропонує найкраще співвідношення ціни та якості з поміж трьох моделей. Крім того, придбання додаткових батарей для цього дрона буде дешевше, ніж купівля кількох пар батарей TB30 для M30T.

 

Потрібно багато зусиль, щоб оптимально підібрати пристрій для своїх задач самотужки. Тому якщо у вас є сумніви, то команда EAGLE.com.ua готова допомогти. Ви можете розраховувати на спеціалізовану консультацію щодо вимог, бюджету та термінів доставки. Також ми можемо протестувати для вас певні функції пристроїв, щоб бути впевненими, щоб вони дійсно реалізують задачі, які перед ними будуть поставлені.

Для консультації телефонуйте на номер (097) 393-92-20 або пишіть в телеграм на цей же номер.

 

Рекомендовані товари

 1. Квадрокоптер DJI Mavic 3 Enterprise
 2. Квадрокоптер DJI Mavic 3 Thermal
 3. Квадрокоптер AUTEL EVO MAX 4T (+ у комплекті 3шт. батареї для дрона)
 4. Квадрокоптер AUTEL EVO MAX 4T (1 батарея в комплекті)